начало

Сарафов назначи ревизия на прокурор – не настоявал за по-тежка присъда за смърт на пътя Сарафов назначи ревизия на прокурор – не настоявал за по-тежка присъда за смърт на пътя

Публикуване на лични данни !

Защита на авторски и сродни права, индустриална собственост, патенти и полезни модели
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Публикуване на лични данни !

Мнениеот delio_sm » 15 Апр 2014, 08:41

Може ли администраторите да изтрият мое запитване във този форум ? Заключили са темата и не мога да изтрия постовете си ! При написване в Гугъл на моето ЕГН , излиза цялото ми ЕГН , имена и адрес и запитването ми във LEX.bg !Какъв е начинът да се скрие публикуването на личните ми данни във виртуалното пространство ?
delio_sm
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Мар 2009, 02:59

Re: Публикуване на лични данни !

Мнениеот moderator » 15 Апр 2014, 08:52

Може ли администраторите да изтрият мое запитване във този форум ? Заключили са темата и не мога да изтрия постовете си ! При написване в Гугъл на моето ЕГН , излиза цялото ми ЕГН , имена и адрес и запитването ми във LEX.bg !



Какъв е начинът да се скрие публикуването на личните ми данни във виртуалното пространство ?



Начинът е да не публикувате личните си данни във виртуалното пространство.

Публикуването на персонални данни от самия потребител е непрепоръчително, с оглед защитата им от недобросъвестно ползване. Във връзка с горното, при публикуване на информация или ъплоуд на файлове, съдържащи лични данни, същите следва да бъдат заличени предварително от потребителя, който ги използва.
moderator
Младши потребител
 
Мнения: 94
Регистриран на: 20 Юни 2005, 10:54


Назад към Интелектуална собственост


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта


cron